Alpha Search

Senior Software Developer

Popis pozice

Naším klientem je IT firma, která vyvíjí a dodává nástroj pro analýzu dat pro účely finančního řízení, rozpočtování, prognózování, nákupu a plánování výroby. Klienty jsou banky, pojišťovny nebo výrobní společnosti napříč Evropou.

Senior Software Developer navrhuje celkovou technickou architekturu produktů ve spolupráci s produktovým týmem a implementuje a vyvíjí řešení využívající Java a Angular.

Pozice se součástí samostatně organizovaného mikrotýmu (2-6 osob), který zodpovídá za vývoj jednoho nebo více konkrétních produktů.

Na pozici budete pracovat samostatně, ale budete s kolegy diskutovat nápady a vzájemně se podporovat při tvorbě produktů.

Budete se podílet na neustálém zlepšování procesů vývoje softwaru.

Produkty, které vyvíjíte a implementujete následně také podporujete, řešíte požadavky a problémy z provozu.

Požadavky
  • Minimálně 5 let zkušeností s vývojem
  • Preferovány jsou fullstack zkušenosti (Java a Angular), ale zkušenosti s vývojem frontend nebo backend aplikací také využijeme
  • Zkušenosti s agilním vývojem výhodou
  • Zkušenosti s DevOps pipeline (build and deployment) výhodou
Nabídka
  • Trvalý pracovní poměr nebo kontrakt
  • Příležitosti pro profesní růst a rozvoj.
  • Dynamické a spolupracující pracovní prostředí.
  • Flexibilní místo práce (možnosti práce na dálku).
  • Profesionální certifikace a možnosti školení.
  • Volný výběr zařízení.

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.