Alpha Search

Integration Consultant

Popis pozice

Pro jednoho z klíčových partnerů SAP na českém trhu, který má dlouholeté zkušenosti s dodávkou rozsáhlých SAP řešení, včetně vlastních nadstaveb, hledáme Integration Consultanta.

Pozice je součástí oddělení Development & Architecture. Odpovídá za návrh integrací SAP a nonSAP aplikací na základě analýzy systémů, procesů a požadavků vlastníků aplikací na straně zákazníka.

Mezi odpovědnosti na pozici patří:

  • Návrh, vývoj a konfigurace integračních rozhraní, mappingu a protokolů, které zajistí bezproblémovou výměnu dat mezi systémy a úspěšnou realizaci projektu.
  • Návrhy řešení, která jsou statečně flexibilní, aby zvládla požadované změny integrací prostřednictvím změny jejich konfigurace.
  • Důkladné testování a ověřování integračních řešení s cílem identifikovat a vyřešit případné problémy nebo výkonnostní překážky.
  • Optimalizace stávajících integračních řešení pro zvýšení výkonu, škálovatelnosti a spolehlivosti, řešení případných překážek výkonu a dolaďování podle potřeby.
  • Diagnostika a řešení složitých problémů s integrací, poskytování technické podpory při řešení incidentů a problémů.
  • Tvorba komplexní dokumentace, včetně specifikací návrhu, technické dokumentace a uživatelských příruček.

Požadavky

  • Alespoň 3 roky zkušeností s návrhem, vývojem a implementací integrací.
  • Znalost nástrojů pro komunikaci mezi systémy, např. SOAP, REST nebo ODATA.
  • Zkušenosti s vývojem XML.
  • Znalost SAP integračních nástrojů (CPI, PI, PO) je výhodu (školení zajištěno).
  • Pokročilé analytické a řešitelské schopnosti pro zvládnutí komplexních úkolů.
  • Komunikativní znalost angličtiny.

Nabídka

  • Zaměstnání na HPP.
  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech.
  • Práce v příjemném pracovním prostředí.
  • Bohaté portfolio interních a externích školení.
  • Cílové odměny.
  • Týden dovolené navíc.
  • Pravidelný home-office.

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.