Alpha Search

C#/.NET Developer

Popis pozice

Pro našeho klienta. kterým je mezinárodní leasingová společnost, která v České republice působí přes 20 let a vybudovala si ve svém oboru vedoucí postavení, hledáme kandidáty na pozici C#/.NET Developer. Pozice je součástí týmu vývoje v IT oddělení, který vyvíjí interní ERP, CRM, webové portály a další aplikace. Přidělení do konkrétního týmu/aplikace proběhne po upřesnění Vašich znalostí, zkušeností a očekávání.

Hlavní odpovědnosti:

  • Optimalizace a vývoj stávajících a nových backendových a/nebo frontendových částí aplikací.
  • Účast na analýze a návrhu nových technických řešení.
  • Vývoj a integrace aplikací v souladu s obchodními požadavky.
  • Napojování externích služeb.
  • Tvorba analytické a technické dokumentace.
  • Sledování a implementace nejnovějších technologických trendů.
  • Frontend: JQuery, Bootstrap, Vue.js 2 a 3, Typescript.
  • Backend: C#, ASP.NET, .NET Core, .NET 6.0.
  • Databáze: Microsoft SQL, SQL Lite, IBM Db/2.
  • Webové služby: C#, REST, SOAP.
  • Správa kódu: Azure DevOps/Azure Pipelines, Bitbucket.
  • Hosting: On-premise, MS Azure Cloud.
  • IDE: Visual Studio, Visual Studio Code.
  • Komunikace a projektové řízení: JIRA, Confluence, Google Workspace, Microsoft O365.
Požadavky
  • Minimálně 5 let profesních zkušeností s vývojem aplikací v C#/.NET a ASP.NET.
  • Zkušenosti v vývojem frontendu v JQery, Vue.js nebo Typescriptu vítány.
  • Analytické schopnosti a kreativní myšlení.
  • Proaktivita a zájem o rozvoj znalostí.
  • Schopnost pracovat kvalitně a efektivně.
  • Pokročilá znalost anglického jazyka.
Nabídka
  • Dlouhodobá spolupráce formou IČO nebo na HPP.
  • Práci v týmu zkušených vývojářů.
  • Kompletní HW výbava, případně výběr vlastního HW.
  • Možnost home-office a časově flexibilní pracovní doby.
  • Dobře dostupné kanceláře na metru B.

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.