Alpha Search

RPA Engineer

Popis pozice

Naším klientem je přední retailová firma, která působí ve střední Evropě. V každé zemi obsluhuje zákazníky prostřednictvím rozsáhlé pobočkové sítě a e-shopu. Fungování služeb např. v logistice, financích nebo pobočkové síti je zajištěno informačními systémy, které jsou navrhovány a provozovány podle požadavků a procesů jednotlivých oddělení. Nově vytvořená pozice RPA Engineer bude společně s business vlastníky identifikovat stávající a nové procesy, které je možné zefektivnit jejich robotizací a tu následně implementovat. Součástí pracovní náplně je:

  • Analýza stávajících a nových procesů ve vybraných oblastech (finance, HR, logistika...)
  • Úzká spolupráce s business vlastníky a identifikace příležitostí pro robotickou automatizaci procesů
  • Příprava a prezentace analýz procesů a návrhů RPA kolegům
  • Implementace RPA
  • Spolupráce s business vlastníky ve všech zemích

Požadavky

  • Zkušenost s analýzou business procesů a jejich automatizací
  • Zkušenost s Power Automate, případně jinou RPA platformou
  • Znalost UML (MS Visio apd.)
  • Dobré komunikační a prezentační schopnosti
  • Iniciativní a proaktivním přístup
  • Komunikativní znalost angličtiny

Nabídka

  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce v příjemném pracovním prostředí
  • Bohaté portfolio interních a externích školení
  • Cílové odměny
  • Caffeteria, Multisport karta
  • Pravidelný home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.