Alpha Search

ABAP Developer

Popis pozice

Pro jednoho z klíčových partnerů SAP na českém trhu, který má dlouholeté zkušenosti s dodávkou rozsáhlých SAP řešení, včetně vlastních nadstaveb, hledáme ABAP Developera.

ABAP Developer pracuje na analýzách zadání, vývoji a nasazování aplikací. Řeší také ppžadavky plynoucí z provozu. Projekty jsou realizovány pro zákazníky převážně v České republice. Při analýze a definici zadání ABAP Developer komunikuje s kolegy v projektovém týmu a podílí se na návrhu optimálního řešení. Do pracovní náplně patří:

  • Programování aplikací v ABAP
  • Úplné porozumění požadavkům zadavatelů a jejich zpracování do technických specifikací a technické dokumentace
  • Spolupráce při nasazování řešení do produkce
  • Řešení provozních incidentů
  • Kontroly a opravy stávajících aplikací
  • Návrhy na optimalizaci a rozvoj provozovaných řešení

Požadavky

  • Alespoň 3 roky zkušenosti programování v ABAP
  • Vítána je zkušenost nebo zájem učit se Fiori, UI5 a další nové SAP technologie
  • Analytické dovednosti
  • Zkušenosti s řešením incidentů a problémů
  • Schopnost pracovat jako součást týmu i samostatně

Nabídka

  • Dlouhodobá práce na IČO nebo HPP
  • Možnost pracovat převážně z home office
  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce s nejnovějším SAP technologiemi
  • Cílové odměny

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.