Alpha Search

SAP Fiori & UI5 Developer

Popis pozice

Pro jednoho z klíčových partnerů SAP na českém trhu, který má dlouholeté zkušenosti s dodávkou rozsáhlých SAP řešení, včetně vlastních nadstaveb, hledáme SAP Fiori & UI5 Developera.

SAP Fiori & UI5 Developer pracuje na analýzách zadání, vývoji a nasazování aplikací a uživatelských rozhraní. Řeší také ppžadavky plynoucí z provozu. Projekty jsou realizovány pro zákazníky převážně v České republice. Při analýze a definici zadání SAP Fiori & UI5 Developer komunikuje s kolegy v projektovém týmu a podílí se na návrhu optimálního řešení. Do pracovní náplně patří:

  • Vývoj a úprava webových a mobilních aplikací ve Fiori a UI5
  • Implementace uživatelských rozhraní pro různé business procesy a aplikace v rámci SAP
  • Vývoj a úprava JavaScriptových, CSS a HTML kódů pro Fiori a UI5 aplikace
  • Integrace Fiori a UI5 aplikací s backendovými systémy SAP
  • Testování, debugging a oprava chyb v SAP Fiori a UI5 aplikacích
  • Spolupráce s týmem SAP vývojářů a architektů na vytváření a implementaci řešení
  • Dodržování standardů a postupů pro vývoj SAP Fiori a UI5 aplikací

Požadavky

  • Zkušenosti s vývojem webových a mobilních aplikací v SAP Fiori a UI5
  • Znalost JavaScript, HTML, CSS a dalších webových technologií
  • Znalost backendových systémů SAP, vítána, není podmínkou
  • Zkušenosti s verzováním a správou zdrojových kódů pomocí nástrojů, jako je Git apod.
  • Schopnost spolupracovat v týmu a komunikovat s dalšími odděleními a stakeholdery
  • Analytické a řešitelské schopnosti

Nabídka

  • Smlouva na dobu neurčitou nebo kontrakt
  • Možnost pracovat převážně z home office
  • Práce na rozmanitých a zajímavých projektech
  • Práce s nejnovějším SAP technologiemi
  • Cílové odměny

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem.