Alpha Search

IT Support Engineer

Popis pozice

Naším klientem je přední retailová společnost, která působí ve střední Evropě. Provozuje rozsáhlou síť poboček a internetový obchod, kde jsou zákazníkům k dispozici výrobky více než 300 značek. Do oddělení IT hledáme IT Support Engineera, chcete-li ajťáka :-), který bude administrovat systémy, podporovat koncové uživatele nebo testovat nové technologie. Součástí pracovní náplně je:

  • Administrace MS Server, Exchange nebo PC
  • Řešení požadavků a incidentů ze service desku
  • Monitoring systémů a sítí, zajištění potřebného výkonu
  • Správa dalších IT systémů
  • Spolupráce na IT projektech
  • Testování nových technologií a produktů v IT prostředí firmy
  • Ochota neustále se vzdělávat

Požadavky

  • Zkušenosti s administrací MS platformy (Server, Exchange, ...)
  • Zkušenosti s administrací dalších technologií v IT prostředí firmy vítána (sítě, virtualizace, ERP, ...)
  • Zkušenosti s podporou koncových uživatelů
  • Proaktivní a odpovědný přístup
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Středně pokročilá angličtina

Nabídka

  • Práce pro dynamickou a stabilní společnost
  • Příjemné, neformální pracovní prostředí
  • Roční odměny
  • Pravidelná školení
  • MultiSport karta
  • Snídaně každý den
  • Fitness centrum
  • Stravenky, mobilní telefon
  • Pravidelný home-office

V případě zájmu prosím napište na jobs@alphasearch.cz, budeme Vás kontaktovat obratem.