Alpha Search

Software Development Lead

Popis pozice

Naším klientem je přední retailová firma, která působí ve střední Evropě. V každé zemi obsluhuje zákazníky prostřednictvím rozsáhlé pobočkové sítě a e-shopu. Aplikace pro logistiku, distribuci, prodejny a další vyvíjí firma in-house. Hledáme Software Development Leada do oddělení vývoje softwaru. Bude mj. odpovídat za tým pěti vývojářů, podílet se na vlastním vývoji nebo koordinaci vývojových aktivit na projektech a spolupráci a komunikaci s businessem.

Hlavní odpovědnosti:

  1. Vývoj aplikací: Budete aktivně vytvářet, upravovat a udržovat kód a dbát na kvalitu kódu. Budete s týmem odpovídat za vlastní aplikace od A do Z - včetně přesahu do architektury a návrhu optimálního řešení, vývoje až po finální testování a podporu

  2. Vedení týmu 5 vývojářů: Odhad interních kapacit / času, revize tasků a code review, mentoring juniornějších členů týmu. Společně s vývojovým týmem vypracovávat plán vývoje pro jednotlivé projekty. To zahrnuje identifikaci požadavků, plánování úkolů, odhady času a zdrojů

  3. Komunikace s interními zákazníky: Specifikace zadání, odhad náročnosti projektu a návrh vhodných řešení a technologií. Zvyšování efektivity a uživatelské přívětivosti aplikací v koordinaci a spolupráci s uživateli

  4. Procesy a metodiky: Vytvářet a implementovat vývojové procesy a metodiky. Sledovat a doporučovat zlepšení ve stávajících postupech s cílem zvýšit efektivitu a kvalitu vývoje

Požadavky

  • Pokročilé zkušenosti s řízením vývoje, např. v .NET, ASP.NET nebo PHP
  • Znalosti MySQL, Elasticsearch nebo Redis vítány
  • Zkušenosti s plánováním a řízením aktivit s jejich koordinací s dalšími týmy
  • Zkušenosti s analýzou požadavků a návrhem aplikací
  • Zkušenost s řízením spolupráce s businessem, projednávání požadavků, vysvětlování možností
  • Zodpovědný a proklientský přístup, schopnost prioritizace tasků, tah na branku
  • Dobré komunikační dovednosti

Nabídka

  • Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu s mezinárodním působením
  • Možnost dlouhodobě vyvíjet a rozvíjet vlastní aplikace a mít přesah do mentoringu juniornějších členů týmu
  • Přátelská atmosféra v týmu vývoje softwaru, vzájemná motivace a podpora
  • 5 týdnů dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Flexibilní pracovní prostředí: možnost působit až 80% remote
  • Podpora profesního růstu: mentoring, konference, odborná školení, certifikace

V případě zájmu prosím napište na jobs@alpha-search.eu, budeme Vás kontaktovat obratem